Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік і розподіл непрямих витрат

На головну

Облік і розподіл непрямих витрат — важливий процес в роботі підприємства

Для коректної роботи підприємства необхідно особливу увагу приділяти обліку і розподілу витрат. З прямими витратами працювати значно легше, ніж з непрямими, так як вони на момент їх здійснення не належать до конкретного об’єкта. Непрямі витрати — це ті, які не впливають на виробництво одного товару, а навпаки відносяться до всього процесу виробництва. Такий вид обліковується на рахунках у кінці звітного періоду, поступово розподіляється і списується на конкретні об’єкти господарської діяльності.

Кожне підприємство має свою базу розподілу, виходячи з напряму діяльності. Умовно непрямі витрати можна розмежувати на: непряму собівартість продукції (витрати, які пов’язані з виробничим процесом тих факторів, які сприяють отриманню кінцевої готової продукції) та загальні непрямі (використовуються для правильного розвитку ділової діяльності: до таких відносять адміністративні витрати, тощо).

Які категорії можуть бути використані базою розподілу?

Як база розподілу, можуть бути використані такі категорії:

  • кількість відпрацьованих машино-годин на виготовлення певних різновидів продукції;
  • прямі витрати праці у людино-годинах;
  • прямі витрати матеріалів;
  • росхід на оплату праці

По якій базі зручніше розподіляти витрати, вирішує підприємство. Важливо чітко подумати про критерії розподілу. Це може бути вироблена одиниця, коли розподіл непрямих витрат виконується на основі вироблених одиниць. Одним із критеріїв є ціна розпродажу. В цьому випадку розподіл проходить на основі ціни і враховуючи вагу продукту в загальному обсязі продажу. Припустимо робити розподіл, виходячи з одиниці роботи. В даному випадку витрати розподіляються за годинами роботи кожної машини або за кількістю матеріалу, який використовується для виробництва певної кількості продукції.

Під час виконання бухгалтерських дій можуть бути застосовані декілька видів розподілу. Прямий розподіл передбачає списання витрат допоміжних підрозділів на витрати основних. Послідовний розподіл — більш довгий процес, так як при його використанні витрати кожного підрозділу, який допомагає, розподіляються на всі види підрозділів. Першими розподіляються витрати того допоміжного підрозділу, який надає більше всього послуг.

Чому варто звертатися за послугами до нашої компанії?

Компанія Bimpsoft — це надійна команда професіоналів, які допоможуть провести будь-які бухгалтерські дії. Наша компанія готова прийти на допомогу у будь-який момент. Ви можете бути впевненими в тому, що весь облік і розподіл непрямих витрат буде здійснюватися чітко і вчасно. Наші спеціалісти не допускають помилок, що дуже важливо при веденні бухгалтерської документації.

Звернувшись до нас, ви зможете відстежити кожен крок, який стосується непрямих витрат. Ми супроводжуємо бухгалтерську діяльність на всіх етапах діяльності.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік і розподіл непрямих витрат, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік і розподіл непрямих витрат" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік і розподіл непрямих витрат" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік і розподіл непрямих витрат?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: