Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік товару на складі

На головну

Облік товарів на складі — як обрати серед існуючих програм і контролювати товар

Будь-яка організація, яка торгує товарами оптом і вроздріб, вимушена займатися процесом його тимчасового зберігання. Зазвичай це відбувається на складах, які можуть бути поряд безпосередньо самого торгівельного залу або навіть в зовсім іншому місті. Як правило, терміни зберігання продукції та багато інших факторів залежать від специфіки самого товару. А тому, щоб уникнути безладу під час роботи та запобігти фінансовим втратам, працівникам компанії треба вести постійний облік товару на складі. Даний процес передбачає певні особливості та дотримання базових принципів, які сформувалися і діють вже достатньо давно. Існує певний список програм обліку, які допоможуть автоматизувати процес та зробити сам облік більш зручним: якщо їх використовувати, склад товарів буде у прямому сенсі «на долоні».

Які завдання виконує облік складських товарів?

Правильна організація облікового процесу дозволяє не лише оптимізувати діяльність співробітників компанії, але й вирішувати цілий ряд задач, а саме:

  • контроль залишків та основної маси продукції;
  • швидкий пошук затребуваної товарної позиції;
  • легка процедура поточної та контрольної інвентаризації;
  • поповнення довідника товарів за чіткою структурованою системою;
  • нівеляцію помилок та можливість запобігти розкраданню товарів;
  • зонування території складських приміщень, завдяки чому працівники зможуть легко в них орієнтуватися;
  • більш ефективна праця робітників торговельної організації.

Працюючи у обліковій сфері на складах, варто дотримуватися базових принципів, які прямо впливають на остаточний результат. До них належить планування – коли вся облікова робота проводиться за чітко визначеною схемою. Дуже важлива чесніть – коли товарні позиції обліковуються за наявністю, а не зі слів колег. Ще один значущий момент – відповідальність, що передбачає проведення всіх операцій в режимі реального часу. Варто приділити пильну увагу і документальній звітності – всі папери, які стосуються цього процесу, мають зберігатися в архіві.

Що таке програма обліку товарів на складі?

Як стверджують фінансисти, при великих об’ємах та різноманітності асортименту вести процедуру обліку вручну дуже важко. В такому разі варто звернути увагу на спеціальні програми обліку товарів на складах, які розробляються з урахуванням усіх основних позицій. Знайти найбільш оптимальній варіант, який підходить конкретно для вашої фірми, можна через сайт сервісу Вimpsoft.

Особливості програми передбачають можливість оформлення декількох, прив’язуючи кожного з них окремо до певного підрозділу. Також до такого складу можна призначити конкретного користувача із чіткими правами доступу.

Для того, щоб вільно користуватися всіма можливостями нашого сервісу, просто зареєструйтеся на сайті та оберіть оптимальний для себе варіант виплат. Всю необхідну інформацію ви знайдете безпосередньо на онлайн-майданчику. При цьому наші менеджери завжди готові надати фахову консультацію в межах своєї компетенції.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік товару на складі, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік товару на складі" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік товару на складі" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік товару на складі?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: