Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Специфікація готової продукції

На головну

Програма для створення специфікації готової продукції

Кожне промислове підприємство або компанія, яка займається масовим випуском продукції різного напрямку, для організації точної та ефективної роботи постійно працює над певним пакетом документів. До їх переліку входить специфікація готової продукції, над якою працюють зазвичай представники технологічних відділків. Основна задача цього документу – створити список певних матеріалів, робіт чи послуг та визначати їх кількість, котру треба переробити, щоб отримати конкретний перелік готових матеріалів, послуг чи робіт. Мінімальна помилка, допущена в специфікації, може вартувати власнику виробництва досить дорого, а тому якості проведення цієї роботи приділяється чимало уваги та часу.

Як розробляється специфікація готової продукції?

Перш за все, треба пам’ятати, що у документі мають бути вказані базові характеристики, критерії оцінки якості та перевірок вказаних вимог. Його наявність дає можливість здійснювати вхідний контроль закупок, оскільки якість виготовленої продукції повною мірою залежить від вихідних складових. Цей фактор надзвичайно важливий, особливо в умовах конкуренції на сучасному ринку.

Форма специфікації може бути різноманітною, найголовніше при цьому – щоб вона була максимально зручною для самої компанії та змогла відображати специфіку вимог. Документ може розроблятися на сировину, матеріали включно з упаковкою, напівфабрикати (якщо вони є компонентами виробництва), а також на готову продукцію. Зміст документу допускає варіативність – тут все залежить від формату роботи підприємства. Але в загальному стандартні чинники в специфікації передбачають наступне:

  • повна інформація – назва сировини або матеріалів;
  • характерні особливості, включно з мікробіологічними, фізико-хімічними, органолептичними;
  • безпекові вимоги до продукту стосовно його складових;
  • фасування, упаковка, тара;
  • термін придатності, умови зберігання.

За необхідністю загальна інформація може бути доповнена іншими даними. Наприклад, це може бути інформація про виробника, вимоги до основних компонентів, калорійність та харчова цінність, періодичність контролю якості, маркування, тощо.

Швидке створення специфікації готової продукції

Зазвичай документ створюють на базі програмування С1, що не завжди буває зручно і швидко для користувача. Типові складнощі, які виникають в подібних ситуаціях – не дуже зручна форма готового документу, дуже великий об’єм роботи, необхідність періодично вносити корективи в документ.

Виконати якісно і точно всі передбачені специфікацією дії та утримувати все під своїм контролем вам допоможе спеціальна програма, яку пропонує використовувати наш сервіс. Зареєструвавшись на нашому сайті і оплативши за вибраним пакетом послуг, ви зможете успішно користуватися всіма перевагами сервісу Вimpsoft.

Використання цієї програми дозволить отримати повне взаєморозуміння між постачальником та технологом, мати гарну стабільність закупок та захист від постачання сировини неналежної якості.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Специфікація готової продукції, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Специфікація готової продукції" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Специфікація готової продукції" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Специфікація готової продукції?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: