/>

Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

30% від клієнта протягом 3-х місяців

Василь привів 10 компаній.
Кожна купила 10 ліцензій.
Вартість ліцензії – 1000 грн/місяць:
10 компаній * 10 ліцензій * 1000 грн * 30% = по 30 000 грн
отримає Василь протягом 3 місяців.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку товарів

На головну

Особливості товарного обліку в магазині

Будь-який магазин, який реалізує товари вроздріб, має обов’язково тримати контроль над надходженням та зберіганням продукції. Такий облік товарних запасів дає можливість забезпечувати ефективне управління торговою точкою та отримувати актуальні дані стосовно всіх товарних позицій. При цьому ключовими задачами даного обліку є своєчасне оприбуткування, інвентаризація, контроль валового доходу, ціноутворення. За недотримання правил програм такого типу є великий ризик розкрадання матеріальних цінностей та товарів у магазині, тому веденний товар обов'язково повинен підлягати обліку, за рахунок чого гарантується повна автоматизація процесу.

Що передбачає товарний облік та існуючі програми

Ця система сформована для того, щоб отримати можливість продуктивно керувати рухом товарів. При цьому для власника бізнесу та його фінансових представників надзвичайно важливо розуміти, який саме товар перебуває на складах, яка його вартість і в якій кількості він присутній. Облік товарних запасів проводиться з використанням первинних документів, до переліку яких входять накладні – видаткові та прибуткові, а також касовий чек. З методів, які застосовуються у цьому процесі, варто виділити аналітичний та сумовий.

Формула, за якою здійснюється останній метод, має такий вигляд: «прихід - виручка = розрахунковий залишок». Після інвентаризації треба застосувати наступну схему: «розрахунковий залишок - фактичний залишок = нестача».

Аналітичний метод теж відносно простий. Під час закупівлі, зберігання та продажу товару ведуться відповідні записи. При перевірці всі дані мають збігатися.

Під час заповнення облікової форми на товар фахівці рекомендують дотримуватися наступних правил:

  • враховувати тільки продукт, який призначений для реалізації або послуги, які реально надаються;
  • сам процес ведеться за місцями продажу і зберігання;
  • за кожним окремим місцем реалізації товару створюється окремий запис;
  • для обліку треба користуватися спеціальною формою, розробленою відповідно до законодавства;
  • всі записи робляться тільки на основі первинних документів;
  • форму і самі документи треба обов’язково зберігати.

Процедура ведення обліку досить проста, проте вона потребує великої уваги і систематичності. Тому більшість власників бізнесу воліють автоматизувати цей процес, щоб полегшити собі роботу та мати гарантію точного результату. Така автоматизація буде вам доступною, якщо ви скористаєтеся спеціальною програмою, яку знайдете на нашому сайті.

Програма обліку товару в магазині – швидко та зручно

Компанія Вimpsoft пропонує найзручніший варіант обрахування всіх даних, які потрібні вам для роботи. До переліку нашого софту входить, в тому числі, і система-програма ведення обліку товарів в магазині, яка працює в автоматизованому режимі. Все, що від вас вимагається – вибрати потрібний формат створення документів, внести дані про свою компанію і періодично доповнювати їх актуальною інформацією. Всі розрахунки система зробить сама, створюючи при цьому ефективну базу для оформлення звітних документів по вашій торговій точці.

Зв'язатися з нами: