Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Система обліку продажу

На головну

Автоматизація обліку товарів — як здійснюється чесний продаж і встановлення програм у магазин

Облік товару в магазині – найголовніший бізнес-процес в діяльності торгової точки. Якщо не займатися цим питанням регулярно, або вести облік без належного контролю, то в роботі бізнесу буде панувати хаос, а сам власник магазину не зможе отримувати стабільні прибутки та якісно розвивати свою справу.

Обліковий процес обов’язково має враховувати все те, що відбувається з товаром після надходження його на склад. Сюди входять розрахунки з постачальником та моменти повернення товару у разі наявності браку. Враховується переміщення товарів, які реалізуються, між торговими точками, періодична інвентаризація та облік обороту магазина — продажа всіх позицій. Щоб здійснення цих процесів відбувалося максимально ефективно, бажано використовувати спеціальні програми, які дозволяють автоматизувати кожну окрему дію.

Особливості та переваги автоматизації програми обліку і продажу товарів у магазині

Використання даної системи дає можливість виконувати процедури по обрахуванню продажу, приходу та інвентаризації в так званому автоматичному режимі. Завдячуючи її роботі, власник бізнесу зможе контролювати вплив різних систем знижок на зростання збуту продукції. При цьому він легко визначає, яка саме з цих систем буде для нього найбільш оптимальною.

Зазвичай такі програми не вимагають якихось особливих знань, адже всі підрахунки вона робить сама. Все, що вимагається від користувача – внести необхідні дані в систему. При цьому будь-які несанкціоновані втручання з боку сторонніх осіб тут не передбачаються.

Серед переваг, які цілком очевидні при роботі з автоматизованою системою, наступні:

  • оперативний розшук товарів в базі з додаванням оновлених позицій;
  • спостереження результатів реалізації продукції в режимі реального часу;
  • можливість провести інвентаризацію за кілька годин, не відриваючись від робочого процесу;
  • зручний контроль залишку з формуванням звітів;
  • створення закупівельних прогнозів, опираючись на реальну статистику;
  • відстеження популярних товарів та менш затребуваного асортименту.

Все це стане для вас реальністю, якщо автоматизація відповідної програми буде виконана на належному рівні. Як варіант – ми радимо скористатися спеціальним сервісом, де такі системи вже працюють в повному об’ємі.

Що може наша програма обліку продаж магазину?

Сервіс Вimpsoft готовий надати послуги всім тим, хто займається постійно обліковою роботою по товарам у магазині. Зареєструвавшись на нашому сайті, і здійснивши абонентську плату, ви можете користуватися нею в онлайн режимі в найбільш зручний для себе час. Програма допоможе легко орієнтуватися в наявності повного асортименту товару на торговій точці, забезпечить підвищення ефективності маркетингових дій, посприяє збору аналітичних даних. За її допомоги можна здійснювати контроль за роботою працівників магазину.

Вся необхідна інформація з приводу співпраці знаходиться безпосередньо на сайті. Менеджери нашої компанії готові надати консультації з приводу будь-якого питання, яке вас зацікавить.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Система обліку продажу, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Система обліку продажу" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Система обліку продажу" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Система обліку продажу?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: