Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Фінансовий облік основних засобів

На головну

Фінансовий облік основних засобів – важлива процедура в організації підприємницької діяльності

Облік основних засобів – це облік операцій з надходження основних засобів. До них відносять придбання, створення, виготовлення, капітальне будівництво. Всі ці процедури супроводжуються відповідними документами. Такий вид обрахунку створений задля того, щоб контролювати рух основних засобів на підприємстві. Існують різні способи надходження їх на підприємство. Основними є: придбання, створення власноруч, безоплатне надходження від юридичних або фізичних осіб, отримання після ліквідації інших основних засобів.

Процес формування інформації про цю сферу підрозділяється на окремі операції і супроводжується документально на всіх етапах діяльності. Для того, щоб здійснити облік основних засобів, необхідно: оприбуткувати засоби та оформити відповідні документи, присвоїти спеціальні номери, скласти інвентарні картки.

Для чого потрібен облік основних засобів на підприємстві?

Така процедура дозволяє:

  • відстежувати відображення інформації про оцінку і надходження основних засобів на підприємстві;
  • визначати витрати, які здійснювалися для підтримки робочого стану або ремонту;
  • визначати фінансовий результат від реалізації та виходу основних засобів.

Для того, щоб облік надходження виконувався правильно, необхідно в чіткій послідовності заповнювати всю необхідну первинну документацію. Вона оформляється за певними стандартами, тому варто, щоб всі документи заповнювалися і контролювалися фахівцями. Облік засобів потрібен для того, щоб своєчасно відстежувати всі дії, які пов’язані з функціонуванням підприємства.

Потрібно розуміти, що для ефективного управління підприємством основною передумовою є правильна та раціональна організація процесу з забеспеченням повної реєстрації всіх необхідних фактів. Достовірність відображених фактів повинна мати юридичну доказовість.

Чому варто звертатися за допомогою до нашої компанії?

Ми співпрацюємо зі справжніми фахівцями своєї справи. Звернувшись до нашої компанії, ви сміливо можете розраховувати на чітку, своєчасну працю без зайвих витрат. Завдяки великому досвіду ведення документації на підприємствах з різних галузей, ми справляємось на відмінно з поставленими завданнями. У нас є всі необхідні програми для того, щоб довести процес обліку до автоматизму. Ми впевнені, що наша допомога значно спростить процес документування і ви залишитеся задоволеними швидким і точним результатом. Якщо ви бажаєте, щоб ваше підприємство працювало злагоджено і всі документи чітко відображали вашу діяльність, звертайтеся до наших фахівців. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом і швидко приймаємо всі умови, які надає нам клієнт.

Ми постійно на зв’язку, тому, якщо у вас з’явилися питання, ви можете звернутися до нас за номером телефону, вказаному на сайті. Для замовників доступні чат боти в таких мессенджерах, як Вайбер та Телеграм. Ми із задоволенням допоможемо вирішити всі ваші питання стосовно бухгалтерського обліку.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Фінансовий облік основних засобів, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Фінансовий облік основних засобів" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Фінансовий облік основних засобів" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Фінансовий облік основних засобів?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: