Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Облік підзвітних засобів

На головну

Облік підзвітних засобів — обов’язкова процедура в бухгалтерії

Підзвітні засоби – це грошові кошти, видача яких здійснюється під звіт. Працівник, який отримав грошові кошти, повинен прозвітувати за них, згідно чинного законодавства. Даний вид коштів нараховується для того, щоб у працівника була можливість здійснити витрати під час відрядження або на інші потреби від імені організації, яка видала кошти. У більшості випадків витрати такої форми вже є запланованими і кошторис на них складається заздалегідь.

На які потреби можуть бути видані підзвітні кошти?

Для того, щоб працівник отримав чітку суму підзвітних засобів, необхідно розуміти мету видання таких коштів. Найчастіше підзвітні кошти видаються для таких дій:

  • службове відрядження;
  • закупівля продукції для ведення сільського господарства;
  • закупівля чорних та кольорових металів;
  • придбання послуг для підприємства.

Гроші обов'язково видаються працівнику – особі, яка має з компанією трудові відносини. Важливо, щоб мета видачі коштів відповідала обов’язкам, які зазначені у посадовій інструкції. Також можуть бути ситуації, коли гроші видаються не працівникові, але при цьому створюється договір-доручення. Після того, як кошти будуть витрачені у потрібному напрямку, працівник зобов’язаний своєчасно прозвітувати. Для цього необхідно подати авансовий звіт, до якого в установленому порядку докласти документи, які підтверджують ті чи інші витрати. Якщо гроші надавалися на відрядження, то це можуть бути квитки на транспорт, витрати на проживання, тощо. Якщо гроші надавалися для певних закупівель, треба подати фіскальні чеки і квитанції- виписки з магазинів, в яких здійснювалася покупка.

Якщо гроші були використані не в повному обсязі, необхідно подати документ про повернення невикористаних засобів. Для обліку підзвітних сум є окремий субрахунок, який легко відображається в фінансових документах.

Чому більшість підприємців звертається до нас?

Наша компанія надає послуги з недавнього часу, але головне, що у нас в команді працюють справжні фахівці. Запит кожного клієнта проходить через певну кількість спеціалістів, які вносять пропозиції щодо подальших дій. Ми займаємось веденням бухгалтерії, фінансової та податкової документації, а також надаємо аудиторські послуги. Завдяки нам ви зможете значно зекономити свій час і кошти. Ми виконуємо роботу в чітко обумовлені строки і повністю враховуємо всі побажання та інші особливості роботи підприємства.

Замовити послуги наших фахівців зовсім нескладно. Для цього ви можете скористатися контактним телефоном на нашому сайті або написати у спеціальний чат-бот Телеграм. Спочатку ви отримаєте змістовну консультацію, а потім обміркуєте подальший план дій. Якщо ви хочете замовити одразу повний пакет послуг – можете розраховувати на знижку. Ми працюємо, в першу чергу, задля того, щоб вся необхідна документація на вашому підприємстві велась грамотно і без помилок. Тільки при розгорнутій фінансовій звітності можна розраховувати на гарну продуктивність в роботі.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Облік підзвітних засобів, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Облік підзвітних засобів" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Облік підзвітних засобів" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Облік підзвітних засобів?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: