Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Управлінський облік на підприємстві

На головну

Управлінський облік – важливий етап в організації діяльності на підприємстві

Управлінський облік – це збір інформації, яка стосується фінансової та виробничої діяльності. Така процедура необхідна для прийняття керівництвом подальших рішень щодо роботи підприємства. Для того, щоб досягти поставленої мети в роботі, важливо вчасно відстежувати інформацію. Саме такий облік забезпечує керівника основними даними для планування господарської діяльності. Від даних, які відображаються у звітності, залежать подальші дії керівництва.

Організація управлінського обліку на підприємстві

Для отримання достовірних даних необхідно правильно організувати управлінський облік. Ідеальним варіантом є запрошення спеціаліста в даній сфері. Багато підприємців вважають, що управлінським обліком може займатись звичайний бухгалтер і така думка є помилковою. Обов’язково для такої роботи необхідно запросити фінансиста чи економіста. На відміну від бухгалтерського, даний облік не підпорядкований жодним нормативам, але потребує постійного вдосконалення.

Головними методами управлінського обліку є:

  • бюджетування – потрібне для коректного розподілу фінансових ресурсів та можливості контролю відхилень від запланованих показників;
  • процесний розрахунок витрат – актуальний метод при постійному виробництві однакової продукції. Під час використання даного методу можна легко розрахувати співвідношення витрат та об’єму виготовленої продукції;
  • визначення точки беззбитковості – процес, який дозволяє чітко відстежити момент, коли компанія починає отримувати дохід з урахуванням всіх витрат на виготовлення;
  • нормативний розрахунок витрат є одним з основних методів. Він допомагає побачити різницю реальної собівартості від запланованої для кожного окремого товару.

Немає ніяких законодавчих актів, які регулюють процедуру управлінського обліку. Кожна компанія в змозі самостійно вирішувати, яким чином буде відбуватися облік, по якому можна легко відстежити динаміку роботи і розробити подальше планування для вирішення тих чи інших питань.

Компанія Bimpsoft — автоматизація управлінського обліку на підприємстві

Не кожна компанія з початку своєї діяльності може утримувати велику кількість працівників, тому для того, щоб правильно вести діяльність і відстежувати зміни в роботі, є можливість звернутися до спеціалістів. Ми маємо всі необхідні ресурси і забезпечення. У нас є спеціальна робоча програма, яка робить організацію управлінського обліку більш автоматизованою. При отриманні запиту вся документація одразу надсилається вам. При веденні управлінського обліку враховуються всі особливості конкретного підприємства.

Завдяки злагодженій праці наших співробітників, ви можете отримати ідеальний результат, не відриваючи своїх штатних працівників від основної діяльності. З нами ви можете бути впевненими, що підприємство буде працювати під чітким контролем, а в документації відображатиметься кожен виробничий крок.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Управлінський облік на підприємстві, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Управлінський облік на підприємстві" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Управлінський облік на підприємстві" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Управлінський облік на підприємстві?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: