Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Ведення клієнтської бази

На головну

Клієнтська база — використання спеціальних програм

Успіх будь-якої компанії, яка реалізує товари широкого вжитку або надає різні послуги, багато в чому залежить від кількості відвідувачів. Тому найчастіше до сегменту фінансового обліку менеджери обов’язково долучають дані про їх кількість та деяку іншу інформацію. Не менш важлива клієнтська база і для представників інших напрямків – наприклад, для лікарень, будинків відпочинку, тощо. Тому від правильного внесення та кореляції таких даних залежить остаточний результат роботи конкретної компанії. В цій справі в нагоді може стати спеціальна автоматизована система, яка значно полегшує всі процеси обліку.

Що входить до програми ведення клієнтської бази?

Як показує практика – чим більше актуальних даних про своїх відвідувачів має певна фірма чи компанія, тим кращою є її організація праці. Зазвичай до переліку цих даних входять наступні аспенти:

  • персональні дані – прізвище, ім’я, по батькові, географічна локація місця проживання, демографічна інформація. Збір цих даних передбачає застосування багатьох методів, серед яких найбільш поширеними є форма підписки на сайті, опитування по розсилках, аналіз соцмереж та дещо інше;
  • інформація по покупках: тут відслідковуються дані стосовно того, щоб придбав покупець, яка вартість покупки, коли вона була зроблена;
  • інформація по взаємодії: в цьому розділі важливий момент спілкування з клієнтом – телефонні розмови, переписка, а також статистика стосовно цих дій.

Специфіка облікової роботи в цьому напрямку передбачає також і своєрідний розподіл бази клієнтів на три основні категорії за «температурою» та моделлю поведінки. В першому випадку аналітики згадують «холодних», «теплих» і «гарячих» клієнтів. Холодні – це ті, які зовсім не цікавляться продукцією компанії. Теплі – мають деяку зацікавленість, тримаючи асортимент чи послуги компанії «про запас». Гарячі – ті, які налаштовані зробити покупку саме тут.

За моделлю поведінки відвідувачі поділяються на лояльних, імпульсивних, цілеспрямованих, зацікавлених та налаштованих лише на знижки. Зазвичай при створенні клієнтської бази беруться до уваги всі перераховані вище акценти та багато чого іншого. Вести таку базу можна за допомогою комп’ютерних таблиць Microsoft Excel чи Google Drive. Власники невеличких компаній воліють робити це у звичайному паперовому блокноті. Проте найкращим виходом в такій ситуації буде використання спеціальної автоматизованої програми, яку ви знайдете на сайті Вimpsoft.

Пропозиції нашого софту

Щоб скористатися нашим ресурсом, вам потрібно буде лише пройти реєстрацію на сайті та обрати зручний з фінансової точки зору пакет для оплати. Програма ведення клієнтської бази, яку ми вам пропонуємо, дасть можливість зберегти хронологію взаємодії з кожним клієнтом та отримати доступ до його даних. Також вам легко буде фільтрувати інформацію з врахуванням градації по віку, наявності домашньої тваринки, регіону проживання тощо. Ще ви зможете налаштувати інтеграцію зі сторонніми сервісами — з тим, щоб організувати розсилки та здійснювати за необхідності телефонні дзвінки.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Ведення клієнтської бази, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Ведення клієнтської бази" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Ведення клієнтської бази" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Ведення клієнтської бази?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: