Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Відновлення періоду обліку

На головну

Відновлення періоду обліку – корисна послуга для підприємців

Кожне підприємство на певному етапі потребує консультації спеціалістів. Наразі попитом користується така послуга, як відновлення періоду обліку. Вона буде актуальною для тих компаній, де ведення бухгалтерського обліку було занедбане в окремих періодах або взагалі не велося протягом тривалого часу. Процедура відновлення не є швидкою, тому важливо уважно відстежувати кожний етап. Основною метою відновлення періоду обліку є оформлення документів і наведення порядку в них, згідно чинного законодавства.

Основні етапи відновлення періоду обліку

Під час такої процедури відновлюється первинна документація, проводиться звірка даних з податковою службою та іншими партнерами (за їх наявності). Після цього приймаються рішення щодо подальших дій, які будуть направлені на усунення помилок. Під час відновлення аудитори:

  • знаходять помилки і недоліки, які були допущені при веденні бухгалтерського обліку;
  • розробляють план, в якому конкретно прописані методи усунення помилок;
  • ретельно контролюють роботу команди, яка займається підготовкою та обробкою бухгалтерських документів.

При відновленні обов’язково приділяється увага синтетичним, аналітичним і податковим реєстрам, а також фінансовим та податковим звітностям. Така процедура є довготривалим, комплексним завданням і тривалість залежить від складності ситуації. Процедура може виконуватися протягом кількох тижнів або місяців. Обов’язково перед початком необхідно укласти договір, який буде регулювати строки виконання. Важливо прийняти до уваги те, що під час відновлення періоду обліку можуть виникати ускладнення. Наприклад, потреба підпису іншого підприємства або виписки з банку, а також виявлення заборгованості перед податковою службою або, навпаки, переплата.

Після виконання всіх етапів, аудитори складають докладний звіт, у якому зазначені всі дії, які були зроблені під час надання послуги.

Чому саме компанія Bimpsoft?

В нашій команді працюють досвідчені фахівці, серед яких не тільки бухгалтери, а й аудитори та юристи. Саме тому наша компанія може надавати висококваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких питань стосовно вашого бізнесу. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і вирішуємо питання тільки при наявній проблемі.

Ми працюємо по всій Україні і допомагаємо підприємствам будь-якої форми власності та системи оподаткування. Для того, щоб поставити запитання або замовити послугу, ви можете скористатися номером телефону, розміщеному на нашому офіційному сайті. У вас є можливість поспілкуватися з нашими фахівцями через бот в Телеграмі. Якщо ви є нашим постійним клієнтом або хочете скористатися комплексом послуг, то для вас діятиме знижка на вартість послуг. З нами ви можете розраховувати на швидкий результат і якісну роботу. Ми цінуємо кожного клієнта і націлені на довгострокову співпрацю. Наші спеціалісти відносяться до роботи відповідально і вчасно виконують поставлені цілі.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Відновлення періоду обліку, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Відновлення періоду обліку" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Відновлення періоду обліку" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Відновлення періоду обліку?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: