Персональна демонстрацiя

Мультивалют
ний облік

У нашому сервісі можна налаштувати конвертацію за міжбанківським валютним курсом для будь-яких валют і моментально конвертувати потрібні вам показники.

CRM: все про клієнтів

Завдяки внутрішній CRM-системі жодна інформація про клієнтів/постачальників не загубиться: зберігайте та керуйте усіма контактами, рахунками, документами і договорами в одному місці.

Жива підтримка

Ми прагнемо зробити Bimp максимально простим і зрозумілим, тому наша служба турботи про клієнтів працює для вас і готова відповісти на будь-яке запитання.

Інтеграція з mono і Privat

Не чекайте повідомлень про надходження чи списання коштів — автоматично завантажуйте виписки з рахунків у monobank і Privat в один клік.

Керуйте товарообігом

У Bimp можна проводити облік товарів на складі і керувати виробництвом: контролювати рух і наявність товарів, шукати товари, аналізувати динаміку продажів і повернень, контролювати актуальну вартість, створювати договори і звіти.

Фінансові дані на 1 екрані

Усі фінансові показники відображаються на одному дашборді, тому в них легко розібратися: слідкуйте за динамікою продажів, сумарним залишком грошових коштів на всіх рахунках, картках і касах, чистим прибутком і сумарною вартістю товарів на складі та оперативно впливайте на фінансовий результат вашої компанії.

Синхронізація з Rozetka

Ми реалізували повну інтеграцію з Rozetka, щоб вам не довелося окремо слідкувати за товарною аналітикою на маркетплейсі — усі дані будуть в Bimp.

Реферальний бонус до 25%

Довічний бонус: 25% від вартості контракту клієнтів партнера.

Рекомендаційний бонус: 10% вартості за встановленою рекомендацією.

Зв'яжіться зі спеціалістом по роботі з партнерами, щоб отримати додаткову інформацію.
Стань партнером!

Контроль грошових коштів

У Bimp ви маєте прямий доступ до надходжень і виплат, а також можете контролювати й аналізувати заборгованості і повернення коштів від підрядників, контрагентів чи щодо проєктів і товарів.

Чатбот у Telegram

Слідкуйте за фінансовим станом компанії будь-де і будь-коли через чатбот у месенджері. Натисніть тут, перейдіть у Telegram та дотримуйтеся підказок чатботу.

Безкоштовна
демонстрацiя

Експерт покаже можливості BIMP і розповість, як ви зможете його використовувати для покращення бізнесу. Займе це 15-20 хвилин у
Zoom

чи
Google meet.
Натисніть «Підтвердити», і ми зв'яжемося з вами для узгодження зручного часу.
Підтвердити

Дякуємо!

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер, для уточнення деталей та зручного часу для зв'язку

Розрахунок зарплати та управління персоналом

На головну

Розрахунок зарплати онлайн — як зробити все вірно?

Робота будь-якої трудової компанії, де є наймані робітники, передбачає обов’язково процес управління персоналом та розрахунок зарплати робочого персоналу. При цьому планування запитів в людських ресурсах проводиться в кадровому форматі. Спеціально створений для цього план дає можливість формувати посадовий склад, подієву схему змін організаційно-посадового складу, опрацьовувати фонд витрат на оплату праці. Сюди також входить і робоча розробка посадових інструкцій. Маючи всі ці та багато інших даних, можна отримати належну оцінку продуктивності робіт по набору співробітників, кількості вакантних робочих місць, тощо. Для чіткого розрахунка зарплати вигідно використовувати спеціальний калькулятор — обрати можна серед існуючих програм.

Програма нарахування зарплати – в чому її особливість?

Автоматизація розрахунку зарплат та підбору персоналу дає можливість значно оптимізувати ці процеси, виконуючи їх з урахуванням потреб самої організації. В другому випадку підсистема забезпечує потенціал для здійснення наступних етапів:

  • організація навчального процесу – завдяки цьому напрямку, у роботодавця є можливість спланувати учбовий процес для персоналу на курсах різних форматів, можна берегти будову курсу, вносити список компетенцій, формувати стиль проведення атестування;
  • управління компетенціями – тут проводиться оцінювання персоналу, включно з контролем результатів та якості оцінки, що дає можливість приймати важливі кадрові рішення;
  • планування зайнятості персоналу – організація заходів, призначення нарад і зустрічей, визначення режиму чергових та планових відпусток;
  • облік кадрів та аналізування його складу — внесення особистих даних робітників компанії та іншої необхідної службової інформації, також тут здійснюється реєстрація просування робітника організації.

Окрім перерахованих вище розділів, система планування управління персоналом передбачає управління фінансовою мотивацією робітника, трудові відносини і кадрове діловодство, а також розрахунок і облік заробітної плати.

Як проводяться розрахунки за допомогою системи?

Дана підсистема дає можливість вести в автоматичному режимі взаєморозрахунки з працівниками організації і вести облік витрат на заробітну плату. Своєрідний онлайн калькулятор дозволяє проводити розрахунки максимально швидко і точно. Ретельно розписаний гнучкий механізм системи забезпечує опис графіків роботи і реєстрацію відхилень від нього. Наявність спеціальних шаблонів дає можливість значно заощаджувати час, а метод автозаповнення опціонально розрахований з урахуванням святкових днів.

Якісна робоча програма-калькулятор з нарахування зарплат, розробки посадових інструкцій, управління персоналом, яка забезпечує всі розрахунки в режимі онлайн, присутня на зручному сервісі Вimpsoft. Користуватися цією програмою надзвичайно просто – вам потрібно лише зареєструватися на нашому сайті та оплатити вибраний вами пакет. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс системи забезпечує комфортний доступ до програми в будь-який зручний для вас час.

Ответы на часто задаваемые вопросы:
🔻Мене цікавить Розрахунок зарплати та управління персоналом, чи можливо це з сервісом Bimp?
Так, функціонал "Розрахунок зарплати та управління персоналом" можливо реалізувати використовуючи наш додаток. За допомогою онлайн-сервісу Bimp можна вести фінансовий або управлінський облік компанії, контролювати прибутки та витрати, а також моніторити фінансовий стан компанії без залучення сторонніх фахівців.
🔻Які можливості, окрім "Розрахунок зарплати та управління персоналом" дозволяє реалізувати онлайн-сервіс Bimp
Серед можливостей, які дозволяе робити наш сервіс облику фінансів, є: А також багато інших можливостей, з якими можна ознайомитись на сайті.
🔻В мене виникли питання з приводу работи сервісу
Ви можете замовити персональну демонстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. З Вами звєяжеться наш експерт та покаже можливості BIMP і розповість, як Ви зможете його використовувати для покращення бізнесу.
🔻Як мені обрати підходящий тариф, якщо мене цікавить Розрахунок зарплати та управління персоналом?
Наші спеціалісти з радістю допоможуть обрати підходящий тариф для Ваших потреб, дзвоніть нам за телефонами: 380730530306 або 380735315495

Зв'язатися з нами: