Інтеграція ERP BIMP та Нова Пошта

Інтеграція ERP BIMP та Нова Пошта

Якщо ви займаєтеся онлайн-торгівлею, то ви знаєте, яка важлива роль доставки для вашого бізнесу. Ви хочете, щоб ваші клієнти отримали свої товари швидко, надійно та зручно. Але ви також не хочете витрачати багато часу та ресурсів на оформлення відправлень, заповнення накладних та відстеження статусів.

Тому ми готові вам запропонувати, та впровадити рішення, яке допоможе вашому бізнесу автоматизувати та спростити процес доставки товарів вашим клієнтам за допомогою одного з найбільших логістичних операторів в Україні – Нової Пошти. Це рішення — інтеграція ERP BIMP та Нова Пошта.

BIMP – це українська платформа для управління бізнесом, яка дозволяє автоматизувати та оптимізувати бізнес-процеси, такі як замовлення, клієнти, склад, фінанси, облік та інше. BIMP можна інтегрувати з різними сервісами, в тому числі з Новою Поштою.

Інтеграція BIMP та Нова Пошта дозволяє вам:

🔵 створення ТТН (товарно-транспортної накладної) в BIMP на основі замовлення

🔵 відображення номера та статусу ТТН, прив’язаного до замовлення.

Платна інтеграція включає в себе:

🔵 повідомлення про зміну статусу ТТН та додаткова інтеграція за запитом клієнта.

🔵 автоматично отримувати інформацію про статуси відправлень клієнтам.

Інтеграція BIMP та Нова Пошта допоможе вам покращити якість та швидкість доставки товарів вашим клієнтам, а також зменшити помилки та непотрібну ручну роботу. Якщо вас це зацікавило, ви можете дізнатися більше про BIMP звернувшись за додатковою консультацією, заповнивши форму, нижче.

Почати безкоштовно

14 днів безоплатно. Карта не потрібна