Оновлення 1.83 від 06.09.2023

Оновлення 1.83 від 06.09.2023

ERP Bimp, одна з провідних систем управління підприємством на ринку, продовжує розвиватися і покращувати свої функціональні можливості. Недавно вийшло нове оновлення, яке принесло ряд важливих змін та додатків. У цій статті ми розглянемо головні оновлення та їх вплив на користувачів.

1. Резервування товарів у Замовленні покупця
Однією з ключових нововведень є можливість резервування товарів для документу “Замовлення покупця”. Тепер в налаштуваннях обліку з’явилася опція “Резервування товарів”, яка дозволяє коригувати автоматичне проставлення резерву в замовленні. Це значно спрощує процес управління запасами та покращує точність замовлень.

2. Трирівневий хедер
Новий трирівневий хедер став доступний у всіх розділах сервісу. Тепер користувачі можуть створювати документи та довідники за один клік, якщо вони не вимагають додаткового вибору. Це зекономить час і зробить процес роботи з системою ще зручнішим.

3. Поле “Пріоритет” для номенклатури
У картці номенклатури тепер є поле “Пріоритет”, яке дозволяє впливати на порядок відображення номенклатури у випадаючих списках документів. За замовчуванням всім номенклатурам присвоєно значення 0, проте користувачі можуть змінювати це значення від 1 до 999. Чим вище число, тим вище номенклатура відображатиметься у списку, спрощуючи вибір потрібного товару.

4. Новий дизайн списків документів у розділах “Закупки”
Всі списки документів у розділах “Закупки” були приведені до нового дизайну, що поліпшує їх зовнішній вигляд та взаємодію з користувачем.

5. Додатковий стовпчик “Коментар” у звіті “Витрати”
Звіт “Витрати” тепер містить додатковий стовпчик “Коментар”, який допомагає краще розуміти призначення та контекст різних витрат.

6. Ручний вибір “Рахунку обліку витрат”
Автоматичне заповнення поля “Рахунок обліку витрат” при створенні нової номенклатури з типом “Послуга” було вилучено. Тепер користувачам потрібно самостійно вибирати значення цього поля, що покращує контроль над обліком витрат.

 

7. Можливість імпортувати виписку з банку “Південний” в клієнт-банк
Додана можливість імпортувати виписку з банку “Південний” безпосередньо в клієнт-банк ERP Bimp, спрощуючи процес обробки фінансових операцій.

8. Розділ “Дата заборони змін”
В налаштуваннях з’явився новий розділ “Дата заборони змін”, який дозволяє забороняти зміни в обраних документах на підставі зазначених дат. Це дозволяє краще контролювати доступ та редагування документів в системі.

9. Новий дизайн розділів “Продажі”, “Виробництво”, “Зарплата” та “Роздріб”
Розділи в блоках “Продажі”, “Виробництво”, “Зарплата” та “Роздріб” отримали оновлений дизайн, який робить роботу з системою більш приємною та зручною.

 

10. Автоматичне створення “Замовлення постачальнику”
При створенні документа “Додаткові витрати” тепер автоматично створюється документ “Замовлення постачальнику”, і додане поле “Замовлення постачальнику” допомагає відслідковувати пов’язані документи.

11. Друк штрих-кодів
Тепер користувачі можуть друкувати штрих-коди з картки номенклатури та документа “Надходження товарів, послуг”, що полегшує управління інвентарем та відстеження товарів.

 

12. Вказання поштомату в ТТН (Нова Пошта)
При створенні ТТН для служби “Нова Пошта” тепер можна вказувати адресу отримання в поштомати, що розширює можливості доставки та спрощує процес управління відправленнями.

13. Дата з прайсу в розділі “Ціни”
У розділі “Ціни” (блок Склад) тепер виводиться дата з прайсу, що допомагає краще розуміти, з якої саме дати діє ціна на номенклатуру.

 

Ці нововведення роблять ERP Bimp ще потужнішим і зручнішим інструментом для управління підприємством. Компанія продовжує активно розвивати систему, додаючи нові функції та поліпшення, щоб задовольнити потреби сучасного бізнесу. Регулярні оновлення роблять ERP Bimp надійним і ефективним рішенням для підприємств різного масштабу.