Облік консалтингового бізнесу

Облік консалтингового бізнесу

За допомогою BIMP ви тепер можете забути про Excel-таблиці, Google Sheets або системи, які закривають лише невелику частину потреб ваших клієнтів. Тепер ви можете контролювати абсолютно все в одному інтерфейсі. Зареєструйте один головний акаунт і створіть у ньому стільки акаунтів ваших клієнтів скільки забажаєте. Отримайте свіжі аналітичні дані про бізнеси ваших клієнтів з будь-якої точки світу навіть з мобільного.

 

Тепер ви завжди будете знати, де ваші гроші та отримаєте доступ по повної фінансової аналітики всього вашого бізнесу прямо в інтерфейсі БІМП. Переглядайте і аналізуйте оплати та отримання грошей за допомогою платіжного календаря, нарахування заробітних плат, аналізуйте собівартість, вартість, ціну на реалізацію кожного товару за допомогою прямо взаємодії між блоками продажів, закупок, складу та виробництва.

 

Отримайте інформацію про додавання, переміщення, відвантаження, наявність, бронювання, списання товарів на складах. Додавайте нові товари за допомогою інтеграції з іншими системами, завантажуйте вручну з будь-якої вашої таблиці, не змінюючи її, за допомогою наших зручних динамічних полів або використовуйте сканер штрих-кодів. Тепер аналіз складу під вашим повним контролем.

 

Аналіз закупок тепер максимально зручний та прозорий.  За допомогою БІМП Ви зможете контролювати кожен аспект закупок в одній зручній вкладці системи. Додавайте контрагентів, переглядайте динаміку зміни закупівельних цін, автоматично бронюйте необхідну кількість товару після продажу, створюйте плани та календар закупок, легко враховуйте знижки. Аналіз закупок ще ніколи не був таким простим.

 

Візьміть під повний контроль всі аспекти виробництва клієнтів. Закупки, відповідальні, рух комплектуючих із різних складів, відвантаження, час виробництва, собівартість тощо. Просто формуйте необхідні звіти, які допоможуть зрозуміти і показати клієнту над чим потрібно працювати, щоб систематизувати виробничі процеси.

 

За допомогою потужного функціоналу BIMP, ваші клієнти зможуть легко приймати, опрацьовувати і передавати нові замовлення, виставляти та контролювати плани продажів, відстежувати динаміку продажів, виставляти плани, перевіряти статус замовлення, часткові оплати, формувати та контролювати ТТН за допомогою інтеграції з Новою Поштою. А ви зможете в декілька кліків сформувати загальні звіти для аналізу або, за необхідності, заглибитися у процес і знайти вузьке місце.