Облік інтернет-магазинів

Облік інтернет-магазинів

БІМП має інтеграцію з відомими українськими CRM-системами, та можливість зробити будь-яку кастомну інтеграцію під ваші бажання та потреби. А це означає, що вам не потрібно ламати свої бізнес-процеси. Звикли до своєї CRM? Супер. Просто передайте інформацію про замовлення прямо в BIMP. Насолоджуйтеся комфортом і контролем.

 

Використовуйте потужний функціонал BIMP, щоб приймати, опрацьовувати і передавати нові замовлення. Виставляйте та контролюйте плани продажів, відстежуйте динаміку продажів, аналізуйте хто і як виконує чи не виконує план, перевіряйте статус замовлення, часткові оплати, формуйте і контролюйте ТТН за допомогою інтеграції з Новою Поштою. І все це в одному інтерфейсі.

 

Виставляйте, надсилайте, перевіряйте та аналізуйте свої рахунки прямо в системі. За допомогою інтеграції з Приват 24 Для Бізнесу ви можете у 3 кліки зробити всю роботу не виходячи з інтерфейсу БІМП. Робіть роботу швидко і просто, не відволікаючись на перемикання вікон, вкладок, та перелогінювання у вашому банкінгу.

 

Додавайте, переміщуйте, відвантажуйте, аналізуйте наявність, бронюйте, списуйте товари на вашому складі. Додавайте нові товари за допомогою інтеграцій з іншими системами, завантажуйте вручну з будь-якої вашої таблиці, не змінюючи її, за допомогою наших зручних динамічних полів або використовуйте сканер штрих-кодів.

 

Зробіть роботу з закупками простою, прозорою та вигідною. За допомогою БІМП ви зможете контролювати кожен аспект закупок в одній зручній вкладці системи. Додавайте контрагентів, переглядайте динаміку зміни закупівельних цін, автоматично бронюйте необхідну кількість товару після продажу, створюйте плани та календар закупок, легко враховуйте знижки. Робота з вашими закупками ще ніколи не була такою простою.

 

Тепер ви завжди будете знати, де ваші гроші та отримаєте доступ до повної фінансової аналітики всього вашого бізнесу прямо в інтерфейсі БІМП. Переглядайте і плануйте оплати та отримання грошей за допомогою платіжного календаря, нараховуйте заробітні плати, обраховуйте собівартість кожного товару за допомогою прямої взаємодії між блоками продажів, закупок та складу.