Масштабування консалтингового бізнесу

Масштабування консалтингового бізнесу

Чому Вам вигідно співпрацювати з Bimp

У Bimp є все, що потрібно для того, щоб ваші клієнти могли закривати свої потреби в управлінському обліку. А це означає, що ви можете закрити 99,9% всіх потреб клієнта за допомогою BIMP. Вам більше не потрібно витрачати час та сили на жонглювати різними системами для того, щоб закрити питання клієнта з обліку. Витрачайте менше часу і заробляйте більше.

 

Впевнені, що більшість ваших клієнтів дуже хочуть гарний управлінський облік, але ще більше не хочуть вчити нічого нового. Ви часто чули фрази типу: “Давайте робити. Нам це потрібно. Ми будемо робити, що скажете, щоб закрити це питання”. Проте, на практиці, після таких висловів ваші клієнти максимально саботують роботу і не роблять те про що ви домовлялися, не хочуть вчити нові системи і щось змінювати. Ми розуміємо як це працює, тому Bimp розроблявся, саме з розумінням специфіки українського ринку. Ми максимально спростили увесь функціонал. А це означає, що вам буде просто навчити клієнтів користуватися системою і вони будуть нею користуватися.

 

Одна з найгірших речей, яка може статися – це якщо ви радите клієнту систему, а потім у нього крадуть дані або він їх втрачає через те, що вона погано захищена. З Bimp ви будете почуватися в безпеці. Дані ваших клієнтів надійно захищені. Ми використовуємо 256-бітне SSL-шифрування класу А+ для забезпечення конфіденційного та надійного зєднання через інтернет, а дані ваших клієнтів перезаписуються на різні сервери для того, щоб їх можна було відновити навіть у найкритичніших ситуаціях.

 

Ми виплачуємо 30% від УСІХ оплат ваших клієнтів за користування BIMP. Є компанії, які зменшують суму виплат залежно від збільшення кількості ліцензій, або виплачують вам комісію лише за те, що ви приводите клієнта. Ми платимо постійно і без ліміту на кількість ліцензій. Якщо ви приводите клієнта який купив всього 10 ліцензій на місяць то отримуєте $1044 на рік. Вигідно!

 

За допомогою BIMP ви тепер можете забути про Excel-таблиці, Google Sheets або системи які закривають лише невелику частину потреб ваших клієнтів. Тепер ви можете контролювати абсолютно все в одному інтерфейсі. Зареєструйте один головний акаунт і створіть у ньому стільки акаунтів ваших клієнтів скільки забажаєте.

 

На жаль, не рідко стають ситуації, коли ви впроваджуєте систему для своїх клієнтів, отримуєте комісійні, але потім, в один не дуже прекрасний момент, вам припиняють виплачувати гроші по тій чи іншій причині. Ваш клієнт і далі користується системою, але ви не отримуєте свої комісійні. У Bimp ми гарантуємо безпеку і стабільність виплат ваших комісійних договором. Ви підписуєте договір і стаєте нашим повноправним партнером. Ваші гроші захищені законом.